ПРО НАС


"НЕХАЙ НАПРАВИТЬСЯ" - це літургійний проєкт братів Львівської духовної семінарії Святого Духа. Метою цього веб-сайту є удоступнити для вірних УГКЦ богослужбові тексти Посної та Квітної Тріоді. Тут ви знайдете тексти богослужінь Великого посту, Страсного тижня та Великодня. Також на веб-сайті поміщено духовні роздуми на час Великого посту, тематичні матеріали та нотний додаток.

Львівська духовна семінарія Святого Духа – це вищий навчально-формаційний заклад Львівської архиєпархії Української Греко-Католицької Церкви. Метою діяльності семінарії є формування кандидатів до священства з отриманням філософсько-богословської освіти, яка забезпечується у співпраці з Українським Католицьким Університетом. Станом на 2020 рік у семінарії навчається близько 190 семінаристів з понад 9-ти єпархій Української Греко-Католицької Церкви. Окрім навчання брати задіяні також у різноманітній харитативній діяльності: працюють з молоддю, військовими, сиротами, ув'язненими, з людьми з особливими потребами, допомагають безпритульним, узалежниним, організовують прощі, нічні чування, катехитичні зустрічі для різних вікових груп людей тощо.

Фінансова підтримка та технічне забезпечення здійснюється Благодійною Організацією "Лицарі Колумба".

Лицарі Колумба – найбільша в світі братерська організація, яка об’єднує більше 2 млн. чоловіків-католиків. Заснована преподобним отцем Майклом Джозефом Макґівні в Нью-Гейвені (США) в 1882 році. Названа на честь мореплавця Христофора Колумба, який приніс Добру новину Євангелія до Нового світу.

Діяльність Лицарів Колумба спрямована на благодійність щодо потребуючих, єдність католиків навколо Церкви для захисту християнських цінностей, особливо щодо родини та захисту життя, плекання братерства між лицарями та патріотизм.

Станом на 2020 рік в Україні нараховується близько 1 500 братів-лицарів, які об’єднані в 32 Радах при греко-католицьких та римо-католицьких парафіях. Діяльність Лицарів Колумба спрямована на реалізацію благодійних проектів для: зміцнення віри, розвитку християнських родин, допомоги місцевим громадам та захисту життя.

Лицарі Колумба в Україні в 2018 році відпрацювали майже 32 тис волонтерських годин, а на благодійні проекти витратили більше 1,7 млн. грн.

Додатково:

Тексти Великого Повечір'я з канону Андрея Критського впорядкованого видавничим відділом "Свічадо" 2015 року.

Тексти Божественної Літургії св. Йоана Золотоустого, Божественної Літургії св. Василія Великого та Літургії Передшеосвячених Дарів із відповідними зміними частинами, укладені згідно з молитовником "Прийдіте поклонімся" виданого в Львові 2013 року видавництвом "Свічадо". Змінні частини Літургії Передшеосвячених Дарів взяті з Посної Тріоді видавництва оо. Василіян 1994 року.

Тексти богослужінь Страсної седмиці та Святої і Великої неділі Пасхи укладені згідно з текстами Молитвослова видавництва оо. Василіян 1990 року, з мінімальними виправленнями.

Будь-які зауваження або побажання щодо роботи цього проєкту просимо надсилати на нашу електронну скриньку: molytwoslow@gmail.com

Ви можете знайти нас за адресою місто Львів, вулиця Хуторівка 35.